Zamknij

3 rzeczy, który wyróżniają profesjonalny parking przy lotnisku

11:53, 01.04.2020 | materiały partnera

Lotniska zawsze położone są w bliskiej odległości od dużych miast. Oczywiście w przypadku stolic i naprawdę imponujących metropolii, są one dostępne także na ich obrzeżach, np. Warszawa Okęcie. Nic zatem dziwnego, że cieszą się popularnością wśród turystów i ich oferta lotnicza dysponuje największą liczbą połączeń. Czy to oznacza, że w takiej sytuacji parking na lotnisku będzie droższy?

Wszystko teoretycznie na to wskazuje, lecz Parkos udowadnia, że jest to kolejny przypadek, gdy teoria nie ma zbyt wiele wspólnego z praktyką. Chcesz poznać szczegóły i dowiedzieć się więcej? W tym materiale znajdziesz 3 najistotniejsze rzeczy, które wyróżniają parkingi przy lotnisku z oferty Parkos od pozostałych obiektów. 

Zabezpieczenia najwyższej jakości

Na jakie zabezpieczenia można liczyć w obiektach dostępnych w ofercie Parkos? Do najpopularniejszych należą m.in.:

  • Obecność 24/7
  • Monitoring
  • Ogrodzenie
  • Gwarancja miejsca parkingowego
  • Kontrola pojazdów

Oczywiście dostawcy nie muszą zapewniać klientom wszystkich ww. pozycji, lecz do podstawowych zabezpieczeń zaliczamy ogrodzenie i wybór między monitoringiem lub całodobową obsługą. Otrzymujesz zatem gwarancję, że auta zawsze są pod nadzorem i osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu. 

Warto wspomnieć o usłudze depozytu kluczy. Jeśli wyrazisz taką chęć, by nie zgubić ich w czasie podróży, możesz zdeponować je w bezpiecznym sejfie parkingu. Każdy kontakt pracowników z zawartością sejfu jest skrupulatnie dokumentowany, więc nie musisz obawiać się, że coś złego może się wydarzyć.

Regularnie kontrolowany parking – lotnisko musi być bezpieczne

Klienci często pytają, czy w Parkos dostępne są jedynie ich oferty. Otóż jest zupełnie odwrotnie. Firma Parkos jest jedynie pośrednikiem i nie dysponuje własnymi parkingami. Nie oznacza to jednak, że pozostawia interesantów na łasce usługodawców. Regularnie weryfikują oni jakość oferowanych usług za pomocą niezapowiedzianych kontroli. Dzięki temu są w stanie zagwarantować, że niezależnie, czy parking znajduje się przy lotnisku Chopina, czy w Berlinie, jego jakość zawsze jest na najwyższym poziomie. 

Gwarancja bezpieczeństwa transakcji 

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Jeśli do tej pory nie masz doświadczeń z daną firmą lub sklepem, na pewno podchodzisz do transakcji z pewnym dystansem i obawą. Chodzi w końcu o Twoje pieniądze, więc przemyślane decyzje są oczywistością. 

Jak sytuacja wygląda w praktyce, gdy chcesz skorzystać z Parkos? Otóż realizujesz płatność przy pomocy sprawdzonych i cenionych pośredników. Niektóre obiekty dysponują opcją płatności przy pomocy gotówki, więc w razie potrzeby możesz skorzystać z tej propozycji. 

Co w sytuacji, gdy jednak Twoje plany ulegną zmianom? Nic straconego! Zgodnie z regulaminem możesz zgłosić chęć rezygnacji z transakcji, nie później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem. Wszystkie poniesione koszty zostaną Ci w całości zwrócone. Alternatywną opcją jest przesunięcie terminu, by rezerwacja parkingu była wciąż ważna w innym czasie.

 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop